BEAUTIFUL

100%

MORSKÝ
S OBSAHOM VITÁMINU C
Spomalenie procesu starnutia
Celková regenerácia a revitalizácia
Pozitívne pôsobenie na kĺby
Stavba chrupavek a zlepšení stavu kĺbov
Zníženie viditeľnosti vrások
Efekt prirodzeného liftingu a naplnutia, omladenia tváre
Omladenie pokožky
Kys.hyalurónová viaže vodu v pokožke 
Vyživenie vlasov a nechtov
Podporuje rast a spevnenie, zmierňuje vypadávanie 

Krása, zdravie, mladosť, kondícia obsiahnutá len v jednom produkte, ktorý je úplne prírodný a obsahuje zložky, ktoré efektívne podporujú fungovanie organizmu na mnohých úrovniach.

 

PRÍRODNÝ KOLAGÉN
Regulácia hmotnosti 
Upravuje menštruáciu, znížuje viditeľnosť strií a celulitídy

 

DuoLife Collagen bol navrhnutý pre všetkých, ktorí si chcú zabezpečiť "večnú" mladosť. Unikátna kompozícia zložiek, ktoré sú bohaté na antioxidanty, dokážu zabezpečiť ochranu pred procesom starnutia tým, že ho spomaľujú a zároveň účinne bojujú s voľnými radikálmi. 

                          

Mango je zdrojom vitamínov, ktoré pozitívne vplývajú na kondíciu pokožky. Rastlina obsahuje glykozid – magniferín, ktorý má antioxidačný účinok. Vzhľadom na silné antioxidačné vlastnosti a schopnosť nivelizácie negatívneho vplyvu žiarenia UV na pokožku, je v širokom rozsahu využívaný v kozmetike.
Morský kolagén má veľmi podobnú štruktúru ako ľudský kolagén. Jeho základnou funkciou v organizme je stavba chrupaviek a zlepšenie stavu kĺbov. Dodatočne zohráva dôležitú úlohu v procese hojenia sa rán a regenerácie tkaniva. Jeho prítomnosť zaručuje pružnosť a hebkosť pokožky.

Glukosamín sulfát z kôrovcov je látkou, ktorá podporuje činnosť opornej sústavy. Je súčasťou chrupaviek a tekutiny, ktorá vyplňuje kĺbové púzdra a vďaka ktorej sa zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu. Zároveň stimuluje syntézu chrupavky.

Chondroitín sulfát umožňuje regeneráciu povrchovej vrstvy stavcov. Pôsobí ako magnet, ktorý vychytáva vodu i výživné substancie a dodáva ich do kĺbovej chrupavky. Okrem toho uľahčuje implantáciu vápnika do kostí, čo sa odráža v odolnosti kĺbov a kostí.

Acerola je bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu. Prispieva k získaniu hladšej a žiarivej pokožky, podporuje imunitný systém organizmu a hojenie rán.

Praslička roľná je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktoré účinne zabraňujú šediveniu vlasov, posilňujú slabé nechty a vlasy. Okrem toho zlepšujú pružnosť spojovacieho tkaniva a kostí.

Žihľava je zdrojom kremíka, ktorý vplýva na metabolizmus a stav vlasov a nechtov. Zlúčeniny kremíka, ktoré sa v žihľave nachádzajú udržujú vhodnú pružnosť a odolnosť pokožky, väziva, kostí a slizníc.
Kremík je potrebný v syntéze kolagénu, vplýva na štruktúru a regeneračné možnosti tkaniva.

Výhonky bambusu sú prirodzeným zdrojom kremíka, ktorý obnovuje pevnosť a pružnosť kolagénových a elastínových vlákien čím predchádza poškodeniu kostného a chrupavkového tkaniva. Bambus obsahuje nezvyčajné množstvo kremíka, až 75 %. Mastné kyseliny, ktoré obsahuje, prirodzene rozpúšťajú provitamín A a vitamín E, teda silné aminokyseliny, ktoré pôsobia v pokožke a dodávajú viditeľný efekt v podobe hydratovanej, hladkej a mladej pleti, ako aj zdravých silných vlasov a nechtov.

Kyselina hyaluronová vplýva pozitívne na činnosť kĺbov. Vďaka nej má synoviálna tekutina náležitú pružnosť a viskozitu. Vplýva na stav pokožky, posilňuje jej bunky a podporuje regeneráciu tkaniva. Zaisťuje hydratáciu organizmu i hlbokých vrstiev pokožky z vnútra, spomaľuje proces starnutia a podporuje jej vhodnú vlhkosť a pružnosť.

MÁTE ZÁUJEM?

Kontaktujte nás.

arrow&v

1/1

Make-up Avenue je partner DuoLife. Toto nie je to oficiálna stránka výrobcu. 

FORMA A PRÍCHUŤ

Tekutá forma, príchuť mango

OBSAH 

750 ml / 1 fľaša vydrží cca mesiac

DÁVKOVANIE

25 ml raz denne pred jedlom. 

Pred každým použitím pretrepať.

Nepiť z fľaše. Môže sa riediť s vodou v akomkoľvek pomere.

Aj na vonkajšie použitie (napr. ako maska na tvár na 20-30 min.)

SKLADOVANIE

Skladujte v izbovej teplote, na mieste nedostupnom pre malé deti.

Po otvorení uchovať v chladničke.

Spotrebovať do 30 dní. 

KONTRAINDIKÁCIE

Alergia na ktorúkoľvek zložku prípravku.

Tento prípravok nemôže byť používaný ako náhrada pestrej stravy. Rôzny spôsob výživy a zdravý životný štýl sú základom správnej činnosti organizmu.

Neodporúča sa pri histamínovej intolerancii! 

OBSAH ZLOŽIEK (25 ml)

Morský kolagén (1250mg), sulfát glukozamínu (500mg), chondroitin sulfát žraločí (150mg), extrakt z listov pŕhľavy (125mg), extrakt z bambusového výhonkuštandardizovaný pre obsah kremíka (100mg), extrakt z prasličky roľnejštandardizovaný pre obsah kremíka (75mg), kyselina hyalurónová (25mg), vitamín C (101.0mg) (126%*), kremík (75mg) +RI .

Referenčná hodnota príjmu priemerného 

dospelého (8400kJ/2000kcal)

35€

DuoLife Collagen je podstatou mladosti a vďaka tekutému stavu a obsahu sinergizantov + ďalších podporných prírodných látok má maximálnu možnú vstrebatelnosť a využitelnosť až v 11 typoch tkanív a nájde svoje uplatnenie v prípade kostí, kĺbov, chrupaviek, svalov, šľachy, väzív, vlasov, pokožky, mäkkých tkanív vnútorných orgánov, očí či srdcovocievneho systému.

Okrem toho v sebe ukrýva ďalšiu vzácnu vlastnosť. A to, že okrem dodaniu potrebného množstva kolagénu pre organizmus, aktivuje kmeňové bunky zodpovedné za vlastnú tvorbu kolagénu !

Ak chcete dosiahnuť nápravu, tak pre vytvorenie nových funkčných buniek je potrebné ho užívať pravidelne.

Tento 100% prírodný morský kolagén s obsahom vitamínu C je bunkovou výživou a bunke trvá minimálne 3 mesiace, kým vznikne nová a zdravá.

Živiny obsiahnuté v každej zložke DuoLife Collagen zlepšujú zdravotný stav celého organizmu, vrátane správneho fungovania 

jeho jednotlivých štruktúr. Neobsahuje konzervačné látky ani geneticky modifikované výrobky.

KARIÉRA
KONTAKT

info.makeupavenue@gmail.com   /  0917 941 668

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved