RECENZIE

Aké sú skúsenosti ?

MOJA OSOBNÁ SKÚSENOSŤ

 

Je čas na krásnu pleť (a nie len pleť) bez kompromisov. 

"Ako vizážistka a beauty lektor môžem povedať, že krása nie je o líčení. Ide hlavne o spokojnosť so sebou samou, s tým spojené vyžarovanie a sebavedomie ! Trápia nás chybičky na pleti, vrásky či zničené vlasy, ktoré nám v tej vnútornej spokojnosti často bránia... vonkajšia krása veľa krát pôsobí na tú vnútornú a naopak. 

Keď som prvý krát narazila na túto ružovú fľaštičku zaujalo ma balenie, keďže som tiež riešila už dlhšie vrásky na čele, zákrokov som sa bála a kozmetika žiadna nemala taký efekt, aký som chcela, rozhodla som sa, že stavením na prírodu nemám čo statiť.

Na moje prekvapenie po pár mesiacoch vrásky z čela zmizli, začali mi rásť nové vlasy, po dlhých rokoch som mala zrazu pekné nechty, upravili sa mi hormóny a s nimi aj ženské problémy.

Začala som zisťovať o kolagéne ako takom viac a na základe toho som sa rozhodla začať spolupracovať s touto značkou... to som ešte netušila, že mi prinesie okrem tej vonkajšej krásy aj tú vnútornú a zmení nie len pleť, ale úplne všetko.

To je dôvod prečo JA nikdy nedám dopustiť na túto MOJU SRDCOVÚ ZÁLEŽITOSŤ DL COLLAGEN!

...verím, že dôležitá je krása nie len vonkajšia, ale aj vnútorná ...nie len vúntorná, ale aj vonkajšia..."

PRED

POTOM

O ZNAČKE

 

Tým, čo odlišuje túto značku od iných je skutočnosť, že pre ňu začína kvalita už semienkom, z ktorého vyrastá každá zo zložiek ich výrobkov. Všetko sa pestuje na najčistejších plantážach sveta a používajú sa iba tie výrobky, ktoré neboli geneticky modifikované.

Spojením prírodných látok s tým najnovším, čo veda dokázala boli vedeckou radou vytvorené výnimočne účinné a taktiež

100% prírodné doplnky stravy, bez konzervačných látok s komplexným zložením, s certifikátmi kvality najvyšších štandardov, balené v skle, ktoré predstavujú inovatívne riešenia podporené dokonca Nobelovou cenou.

Partnermi tejto značky sú nie len ľudia zo sveta krásy, ale aj rôzne športové kluby (hokejové,  volejbalové, hádzanárske, lyžiarske, bežecké, futbalové napr. MŠK Žilina a iné...), bojové umenia (MMA, karate, kickbox, zo Slovenska Majsterka sveta v MuayThai Viktória Lipianská a pod...), tanečné kluby a federácie, výživoví poradcovia (zo Slovenska známy Lukáš Planieta alebo Mirka Lubertová), tiež sa so značkou spájajú mená osôb z televíznej obrazovky ako Ivana Kičikoleva, či Patrícia Vitteková.

Make-up Avenue je partner DuoLife. Toto nie je to oficiálna stránka výrobcu. 

Veľmi ma potešilo, že vrásky okolo očí zmizli, už dlho som uvažovala, čo s nimi. Som rada, že cez Teba som sa k nemu dostala.

Monika S.

KARIÉRA
KONTAKT

info.makeupavenue@gmail.com   /  0917 941 668

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved