MAKE-UP PRE VÁS

Večerné líčenie je vhodné na večierok, párty, stužkovú,ples, či pre svadoných hostí. Vyžaduje väčšiu intenzitu líčenia, keďže je to typ, ktorý sa využíva najmä pri umelom svetle. Môže pôsobiť jemne aj výraznejšie, záleží od vkusu. Umelé osvetlenie výrazne pohlcuje intenzitu. Tento typ make-upu sa nezaobíde bez dokonalého vrstvenia, contouringu, tieňovania očí ani fixácie, aplikácie umelých mihalníc, ktoré váš pohľad zmenia na nepoznanie. 

60 min.

Svadobný make-up je synonymom dlhotrvácneho make-upu, nevesta musí byť krásna na dennom i večernom svetle, na fotke aj videu. Základom je krásne vyzerajúca, žiarivá pleť, správny podklad, výber farieb a ich dokonalé rozpracovanie. Profesionálny make-up vám zabezpečia značkové produkty, fixácia a líčenie potom vydrží celý deň aj celú noc. Približne mesiac pred svadbou je možná skúška svadobného líčenia, kde si vyskúšate výsledný vzhľad. 

60-120 min.

Kvalitný make-up je základom dobrej fotografie, videa, aj prezentácie. Veľmi dôležité sú detaily, pretože na fotografii vystúpia všetky chyby. Pri make-upe určenom pred kameru sa musí dbať na dokonalé prekrytie a skorigovanie asymetrie tváre. Na prehliadkach sa zasa zvyčajne využíva extravagantný make-up, modelka musí vyzerať skvele z diaľky. Intenzita farieb je povolená a taktiež rôzne farby, fantázii sa medze v tomto prípade nekladú. 

​Čas v závislosti od požiadaviek

Okrem make-up kurzov zabezpečujeme aj líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť.

V prípade záujmu sa o voľnom termíne, cene, či možnostiach spolupráce informujte e-mailom.

KARIÉRA
KONTAKT

info.makeupavenue@gmail.com   /  0917 941 668

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved