MAKE-UP AVENUE SVET

POP ART GRAFITY PEOPLE

 

Make-up Avenue bolo tvorcom PopArt Grafty People na inšpiráciu Alexa Madea, kedy ste v uliciach Prešova mohli stretnúť živé Pop Art. Projekt mal veľký úspech, články a videá si môžte pozrieť v sekcii ,,Napísali o nás".

 

ZUJU JEWELLERY

 

Veľmi sa tešíme z toho, že sa možeme každoročne podieľať na tvorbe vizualov kolekcií šperkov ZUJU Jewellery. Tieto šperky, v ktorých nájdete kúsok seba by nemali chýbať žiadnej dáme. Každý šperk je okrem svoje krásy a kvality jedinečný myšlienkou, ktorej je nositeľ. 

Už teraz sa tešíme na ďalšiu kolekciu.

 

HAIR AND BEAUTY

 

Našu Make-up tvorbu ste už mohli vidieť aj v časopise Hair and Beauty.

 

PXL REKLAMA & MARKETING

 

Krásna modelka Patrícia ako Amazonka v spolupráci so skvelým teamom PXL Reklama a Marketin a Marekom Tlustákom za objektívom.

 

ZOMBIE PHOTOSHOOT

Kde sa nachádzajú make-up premeny, tam nesmie chýbať ani Make-up Avenue. Zombie Photoshooting v spolupráci Patrik Labanc Photography vystrašil nejedného okoloidúceho v Košiciach.

 

COMIX DANCE

 

Comix Dance v podaní skvelého tanečníka v spolupráci s Jozefom Vokálom, Evou Čarnogurskou a Marcelom Zahradníkom v Spišskej Novej Vsi. 

 

FASHION FOR FOCUS

 

Každoročná charitatívna módna prehliadka v Prahe. Hlavnou myšlienkou podujatia je zaostrenie na osobitosť a spojenie módy a zdravia. Na akcii predvádzajú svoje modely dizajnéri, ktorí sú odlišní ako Iva Burkertová, Jana Mikešová, Tereza Otahalíková, Maroš Baran a iní. Tvárou akcie tohto ročníka bola Vica Kerekeš. Extravagancia sprevádzala celú prehliadku, všetky modely šiat, modelky, ale aj make-up s Make-up Avenue so svojou ambasádorkou Veronikou Kalousekovou. 

 

NIKY PHOTOGRAPHY

 

Projekt White.Powder.Emotion vo Vysokých Tatrách s Veronikou Chovancovou.

 

LUCIA PACAK PHOTOGRAPHY

 

Lucia je skvelá a veľmi profesionálna fotografka s ktorou je výborná spolupráca a Make-up Avenue už neraz spolupracovalo s Luciou na portrétoch, fotenia pre tehuľky, pri svadobných foteniach, či bourdoi.

 

WEDDING TIME AGENCY PROMO

 

Naša práca na bilboarde Svadobnej výstavy a na všetkých propagačných materiáloch Wedding Time Agency.

 

PRAGUE PHOTOSHOOT

 

Fotenia v spolupráci so známymi vizážistami ako Simonou Bártrovou, Lukášom Moučkom, či Jankou Letkovou.

 

LUKÁŠ KIMLIČKA

 

Prezentácia produktov a trendov líčenia s make-up kráľom Slovenska

Lukášom Kimličkom .

 

MARCEL EKIN PHOTOGRAPHY

 

Fotograf zameraný na detaily. Dokonalé beauty portréty urobili z Ekin Photography hlavného fotografa pre kurzy a projekty Make-up Avenue. 

 

MDESIGN PHOTOGRAPHY

 

Jeden z fotografov spolupracujúcich s Make-up Avenue na rôznych projektoch a kurzoch Matúš Michlík, ktorý je skvelý fotograf a okrem portrétov sa venuje hlavne svadobnej fotografii. 

 

SVADOBNÝ VEĽTRH

 

Make-up Avenue má na starosti so svojimi absolventkami každý rok líčenie modeliek na svadobnom veľtrhu v Spišskej Novej Vsi.

STANKA HOLLO PHOTOGRAPHY

 

Spolupráca so Stankou Hollo Photography na charitatívne fotenie pre deti z detského domova Charitas SNV.

 

IVNT PHOTOGRAPHY

 

Peter Ivan Photography je jeden z fotografov na kurzoch Make-up Avenue. Na fotkách možno vidieť prácu absolventiek. 

 

NAPÍSALI O NÁS

 

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved

info.makeupavenue(zavináč)gmail.com             0917 941 668

Make-up Avenue Life