• Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Milujeme slobodu v kreativite a myslení, MAKE-UP AVENUE Vám ponúka krásu tak, ako ju vidíme my...  

Nájdete u nás osobné kurzy, tiež kurzy pre začínajúcich make-up artists, ale aj pokročilých, ktorí sa chcú zdokonaľovať v odbore. Nemusíte vyhadzovať peniaze za veľa drahých a zbytočných kurzov, stačí poznať pár jednoduchých pravidiel. Make-up Avenue Vám ponúka v každom kurze pre pokročilých 2 tematické okruhy za cenu jedného. Študijný program je vytvorený na základe reálnej praxe. Študenti pracujú na výstupoch každého kurzu ako profesionáli, získavajú certifikát a reprezentatívne fotografie do portfólia, ktoré predstavujú skvelý štart v ich kariére. 

Taktiež poskytujeme kompletný servis v make-up oblasti na rôzne príležitosti od jednoduchého NUDE líčenia, cez výrazný GLAMOUR až po premenu identity v podobe EXTREM make-upu. Klienti, či už ide o súkromných klientov, produkčné spoločnosti, reklamné agentúry, alebo média majú možnosť objednať si služby pre vlastné udalosti a projekty. 

V spolupráci s inými umelcami sa Make-up Avenue podieľa na množstve kreatívnych projektov, či už ide o promo akcie, reklamu, módne prehliadky, detské akcie, súťaže, fotenia, výstavy, eventy, show, projekty s charitatívnym účelom a pod.

Pretože chceme urobiť svet farebnejším!

Vitajte vo svete plnom žiarivých farieb, zaujímavých ľudí, neobyčajných zážitkov a množstva emócií... je nám cťou Vás v ňom sprevádzať!

                                                                                                                                                              

Stante sa vizážistkou sama sebe cez osobný kurz líčenia, alebo vstúpte do sveta profesionálov. Priblížite si teoretické poznatky, ktoré aplikujete rovno na modelkách v praxi s pomocou lektora a okrem certifikátu si od nás odnesiete krásne profesionálne fotografie a určite aj skvelý zážitok,  je už iba na Vás, v ktorej oblasti sa rozhodnete pôsobiť.

Okrem make-up kurzov zabezpečujeme aj líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť.

V prípade záujmu sa o voľnom termíne, možnostiach spolupráce a cenovej ponuke informujte e-mailom.

 

  • NUDE MAKE-UP

 

Decentné svieže líčenie na deň, či do práce, ktoré zvýrazní Vašu krásu bez prelíčeného efektu. Denný make-up môže pôsobiť jemne aj výraznejšie, záleží to od Vášho vkusu. Základom je však krásne vyzerajúca, žiarivá pleť, správny podklad, výber farieb a prispôsobenie make-upu dennému svetlu.

  • GLAMOUR MAKE-UP

Večerné líčenie je vhodné na večierok, párty, či ples, vyžaduje väčšiu intenzitu líčenia, keďže je to typ, ktorý sa využíva najmä pri umelom svetle. Umelé osvetlenie výrazne pohlcuje intenzitu. Tento typ make-upu sa nezaobíde bez dokonalého vrstvenia, contouringu, tieňovania očí ani fixácie, aplikácie umelých mihalníc v celku, alebo trsy, ktoré Váš pohľad zmenia na nepoznanie.

  • WEDDING MAKE-UP

Svadobný make-up je synonymom dlhotrvácneho make-upu, nevesta musí byť krásna na dennom i večernom svetle, na fotke aj videu. Profesionálny make-up vám zabezpečia značkové produkty, líčenie potom vydrží celý deň aj celú noc. Približne mesiac pred svadbou je možná skúška svadobného líčenia. 

  • RUNWAY MAKE-UP

Na prehliadkach sa zvyčajne využíva extravagantný make-up, modelka musí vyzerať skvele z diaľky. Intenzita farieb je povolená a taktiež rôzne farby, extravagatné tieňovanie, fantázii sa medze v tomto prípade nekladú. 

  • PHOTO & VIDEO MAKE-UP

Kvalitný make-up je základom dobrej fotografie, či už ide o portrét, book, editorial alebo líčenie na svadbu. Veľmi dôležité sú pritom detaily, pretože na fotografii vystúpia všetky chyby. Pri make-upe určenom pred kameru sa musí dbať na dokonalé prekrytie a zjednotenie pleti. Podstatné je aj nanášanie tieňov do stratena a skorigovať asymetrie tváre, vzhľadom na to, že intenzita make-upu je výrazná, inak by črty tváre pôsobili ostro.

  • EXTREM MAKE-UP

 

Kreslené postavičky, zmena pohlavia, veku, jazvy, či celkovú zmenu identity predstavuje extrem make-up. Tento druh je vhodný na rôzne fotenia, natáčania, akcie či reklamy.

Make-up : Veronika Kalouseková Foto : Stanka Hollo Vlasy : Miroslava Kulová

MAKE-UP

SHOP

Produkty plné vitamínov a živín, ktoré pleť chránia a vyživujú po celý deň. 

Dekoratívna kozmetika každoročne oceňovaná Asociáciou vizážistou. 

Doprajte aj Vy svojej pleti luxus aký si zaslúži.

PREČO S NAMI 

AMBASÁDOR

Viac informácií o možnostiach spolupráce e-mailom.

KONTAKT

info.makeupavenue@gmail.com   /  0917 941 668

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved