Neustále hľadáme modelky na vlastné projekty, prehliadky a na kurzy líčenia, ktoré nie sú limotované mierami, výškou ani vekom.

Radi zaradíme bezplatne aj vás do našej databázy. A nie len to!

Ak túžite po modelingovej kariére vo väčšej miere, určite vás poteší naša spolupráca s Elite Models Bratislava.

 

Sieť agentúr Elite je vo vedúcom postavení v oblasti modelingu a vyhľadávania nových tvárí s pobočkami po celom svete.

Od svojho vzniku v roku 1972 je Elite hybnou silou stojacou za ikonami módneho priemyslu, ako sú Cindy Crawford,  Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Alessandra Ambrosio a iných, ktorých svetoznáme renomé budovala na základe výnimočných profesijných úspechov. V súčasnosti Elite zastupuje topmodelky ako sú zahraničné Adriana Lima, Kendall Jenner, či krásky SR a ČR ako Michaela Kocianová, Denisa Dvořáková a mnoho v ďalších.

Ako líder v objavovaní nových tvári je Elite organizátorom najrozsiahlejšieho vyhľadávania nových modeliek a modelov po viac ako tri dekády. Každoročne sa tejto mimoriadnej modelingovej súťaže zúčastnia tisíce uchádzačov z mnohých kútov sveta, pre ktorých je odrazovým mostíkom nielen v modelingovej kariére, ale aj celosvetovo. Dnes je agentúra Elite hrdá, že buduje dlhodobé kariérne stratégie, ktoré spájajú modelky a modelov s poprednými svetovými luxusnými a módnymi značkami. 

Agentúra Elite otvorila v roku 2002 svoje pobočky Elite Model Management Prague a Elite Model Management Bratislava.

Ak si myslíte, že máte zaujímavý vzhľad a spĺňate podmienky - 13-22 rokov a výšku nad 172 cm /dievčatá/, 15-22 rokov a výšku nad 182 cm /chalani/, vyplňte prosím krátky formulár a spojte sa s nami. Pošlite nám aktuálne civilné fotografie, vrátane portrétu, celej postavy a niekto z nášho tímu sa vám v prípade záujmu o schôdzku v agentúre ozve.

Nezabudnite, že žiadna renomovaná agentúra nebude nikdy vopred žiadať peniaze za registráciu, či fototest!

Elite Model Management Bratislava patrí do významnej skupiny celosvetových spoločností pôsobiacich v oblasti modelingu. V prípade, že budete spĺňať  hľadanú typológiu, budete pozvané/ý na osobné stretnutie do agentúry v Bratislave. Pokiaľ ste ešte nedovŕšil/a vek 18 rokov, je nutné, aby s prihláškou súhlasil aj zákonný zástupca. Bez daného súhlasu bohužiaľ nebude možné  prihlášku akceptovať. V prípade, že by rodič, alebo zákonný zástupca nesúhlasil s prihláškou, alebo keby nebolo doručené jeho schválenie do 15 dní odo dňa žiadosti, budú všetky poskytnuté dáta vymazané. Komunikácia bude v takom prípade prebiehať len prostredníctvom rodča, alebo zákonného zástupcu, taktiež sa bude vyžadovať, aby sa rodič, alebo zákonný zástupca zúčastnil stretnutí. 

Neustále hľadáme nové tváre na kurzy, fotenia aj pre Elite Models. 

KONTAKT

info.makeupavenue@gmail.com   /  0917 941 668

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved