MODELING

Elite Model Management Bratislava patrí do významnej skupiny celosvetových spoločností pôsobiacich v oblasti modelingu. V prípade, že budete spĺňať  hľadanú typológiu, budete pozvané/ý na osobné stretnutie do agentúry v Bratislave. Pokiaľ ste ešte nedovŕšil/a vek 18 rokov, je nutné, aby s prihláškou súhlasil aj zákonný zástupca. Bez daného súhlasu bohužiaľ nebude možné  prihlášku akceptovať. V prípade, že by rodič, alebo zákonný zástupca nesúhlasil s prihláškou, alebo keby nebolo doručené jeho schválenie do 15 dní odo dňa žiadosti, budú všetky poskytnuté dáta vymazané. Komunikácia bude v takom prípade prebiehať len prostredníctvom rodča, alebo zákonného zástupcu, taktiež sa bude vyžadovať, aby sa rodič, alebo zákonný zástupca zúčastnil stretnutí. 

Neustále hľadáme modelky na vlastné projekty, prehliadky a na kurzy líčenia, ktoré nie sú limotované mierami, výškou ani vekom.

Radi zaradíme bezplatne aj vás do našej databázy. A nie len to!

Ak túžite po modelingovej kariére vo väčšej miere, určite vás poteší naša spolupráca s Elite Models Bratislava.

 

Sieť agentúr Elite je vo vedúcom postavení v oblasti modelingu a vyhľadávania nových tvárí s pobočkami po celom svete.

Od svojho vzniku v roku 1972 je Elite hybnou silou stojacou za ikonami módneho priemyslu, ako sú Cindy Crawford,  Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Alessandra Ambrosio a iných, ktorých svetoznáme renomé budovala na základe výnimočných profesijných úspechov. V súčasnosti Elite zastupuje topmodelky ako sú zahraničné Adriana Lima, Kendall Jenner, či krásky SR a ČR ako Michaela Kocianová, Denisa Dvořáková a mnoho v ďalších.

Ako líder v objavovaní nových tvári je Elite organizátorom najrozsiahlejšieho vyhľadávania nových modeliek a modelov po viac ako tri dekády. Každoročne sa tejto mimoriadnej modelingovej súťaže zúčastnia tisíce uchádzačov z mnohých kútov sveta, pre ktorých je odrazovým mostíkom nielen v modelingovej kariére, ale aj celosvetovo. Dnes je agentúra Elite hrdá, že buduje dlhodobé kariérne stratégie, ktoré spájajú modelky a modelov s poprednými svetovými luxusnými a módnymi značkami. 

Agentúra Elite otvorila v roku 2002 svoje pobočky Elite Model Management Prague a Elite Model Management Bratislava.

Ak si myslíte, že máte zaujímavý vzhľad a spĺňate podmienky - 13-22 rokov a výšku nad 172 cm /dievčatá/, 15-22 rokov a výšku nad 182 cm /chalani/, vyplňte prosím krátky formulár a spojte sa s nami. Pošlite nám aktuálne civilné fotografie, vrátane portrétu, celej postavy a niekto z nášho tímu sa vám v prípade záujmu o schôdzku v agentúre ozve.

Nezabudnite, že žiadna renomovaná agentúra nebude nikdy vopred žiadať peniaze za registráciu, či fototest!

Modeling Make-up Avenue
Modeling Make-up Avenue
Modeling Make-up Avenue
Modeling Make-up Avenue
Modeling Make-up Avenue
Modeling Make-up Avenue
KARIÉRA
KONTAKT

info.makeupavenue@gmail.com   /  0917 941 668

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved