SKIN CARE PORADENSTVO

                              

 

 

OSOBNÉ PORADENSTVO DOMÁCEJ STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Chcete sa naučiť ako sa starať o svoju pleť doma?

Chcete sa vedieť upraiť sama rýchlo a jednoducho?

• Chcete sa naučiť ako zvýrazniť Vašu krásu?​

Potom je pre Vás práve tento kurz správna voľba.

Kurz je určený všetkým ženám, ktoré majú záujem zdokonaliť sa v technikách líčenia a byť sama sebe vizážistkou. Počas jedného kurzu sa naučíte všetko o základnej úprave Vašej tváre. Objavte tajomstvá profesionálov. Získať príťažlivosť a pocit sebavedomia nebolo nikdy jednoduchšie.

 

Bu­deme sa spoločne venovať určeniu Vášho vlastného typu pleti,  typu tváre,  očí, či pier. Naučte sa, ako si správne vybrať či používať kozmetické výrobky a čomu sa radšej vyhnúť. Priblížite si prípravu pleti pred líčením aj čo má obsahovať kozmetická taštička a ako si vybrať správny make-up. Ukážete si maskovanie nedokonalostí,  tva­rovanie obočia a jednoduchý denný a večerný make-up. Zistíte, čo sa vám najviac hodí a zažiarite kamkoľvek pôjdete.

S pomocou lektora sa krok za krokom sama na sebe naučíte ako sa starať o svoju pleť v pohodlí domova, ako sa správe nalíčiť a zvýrazniť tak svoje prednosti, zároveň ako zamaskovať drobné chybičky pomocou dekoratívnej kozmetiky. 

Sprevádzať ošetrením pleti Vás bude Veronika Kalouseková, člen asociácie stylistov a vizážistov, certifikovaná lektorka a vi­zážistka, ktorá sa okrem líčenia osobnej klientely, či svadieb každoročne zúčastňuje módnych prehliadok, spolupracuje s množstvom fotografov a reklamných či modelingových agentúr, taktiež  na rôznych kreatívnych, alebo propagačných projektoch, ktoré môžete vidieť  tu a rada Vás privíta vo svete krásy.

Na tomto kurze sú používané prípravky značky Mary Kay® , mnohé z nich získali opakovane ocenenie „Najlepší výrobok roka“ od Asociácie vizážistov a stylistov a patria tiež medzi reklamných partnerov Miss Universe SR.

Dĺžka trvania  je 1 hodina.

 

 

 

 

 

 

 

BEZPLATNÉ

V prípade záujmu sa o najbližšom termíne konania informujte mailom.

Tešíme sa na Vás!

 Sama sebe kozmetickou

© MAKE-UP AVENUE / All rights reserved

info.makeupavenue(zavináč)gmail.com             0917 941 668